Webform Simple Payments (6.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Width
cs: Šířka

en: Payment
cs: Platba

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: The default value of the field.
cs: Výchozí hodnota pole.

en: Width of the textfield.
cs: Šířka textového pole.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
cs: Obsah pole nebude možné měnit. Užitečné pro zadávání fixních výchozích hodnot.

en: Leaving blank will use the default size.
cs: Pokud necháte prázdné, použije se výchozí velikost.

en: Label placed to the left of the textfield
cs: Popisek umístěný vedle textového pole zleva

en: Examples: $, #, -.
cs: Příklady: $, #, -.

en: Label placed to the right of the textfield
cs: Popisek umístěný vedle textového pole zprava

en: Examples: lb, kg, %.
cs: Příklady: lb, kg, %.
