Webform Simple Payments (6.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Width
da: Bredde

en: Payment
da: Betaling

en: Webform
da: Webformular

en: Default value
da: Standardværdi

en: The default value of the field.
da: Feltets standardværdi.

en: Width of the textfield.
da: Tekstfeltets bredde.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
da: Gør dette felt skrivebeskyttet. Nyttigt til at angive en standardværdi som ikke kan ændres.

en: Leaving blank will use the default size.
da: Lad feltet stå tomt for at bruge standardstørrelsen.

en: Label placed to the left of the textfield
da: Mærkat placeret til venstre for tekstfeltet

en: Examples: $, #, -.
da: Eksempler: $, #, -.

en: Label placed to the right of the textfield
da: Mærkat placeret til højre for tekstfeltet

en: Examples: lb, kg, %.
da: Eksempler: lb, kg, %.
