Webform Simple Payments (6.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Width
el: Πλάτος

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: The default value of the field.
el: Η προεπιλεγμένη τιμή του πεδίου.

en: Width of the textfield.
el: Πλάτος του πεδίου κειμένου.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
el: Δημιουργία του πεδίο ως μη-τροποποιήσιμο. Χρήσιμο όταν θέλει κάποιος να θέσει τιμές που δεν μπορούν να αλλάξουν.

en: Leaving blank will use the default size.
el: Αν μείνει κενό, θα χρησιμοποιηθεί το προεπιλεγμένο μέγεθος.

en: Label placed to the left of the textfield
el: Ετικέτα που τοποθετείται αριστερά του πεδίου κειμένου

en: Examples: $, #, -.
el: Παραδείγματα: $, #, -.

en: Label placed to the right of the textfield
el: Ετικέτα που τοποθετείται δεξιά του πεδίου κειμένου

en: Examples: lb, kg, %.
el: Παραδείγματα: lb, kg, %.
