Webform Simple Payments (6.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Width
es: Ancho

en: Payment
es: Pago

en: Pay
es: Pagar

en: Webform
es: Formulario web

en: Default value
es: Valor predeterminado

en: The default value of the field.
es: El valor predeterminado del campo.

en: Width of the textfield.
es: Ancho del campo de texto.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
es: Hacer este campo no editable. Esto es útil para configurar un valor predefinido que no puede ser modificado.

en: Leaving blank will use the default size.
es: Dejándolo en blanco se utilizará el tamaño por defecto.

en: Examples: lb, kg, %.
es: Ejemplos: lb, kg, %.
