Webform Simple Payments (6.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Width
lv: Platums

en: Payment
lv: Maksājums

en: Webform
lv: Webforma

en: Default value
lv: Noklusētā vērtība

en: The default value of the field.
lv: Noklusētā lauka vērtība.

en: Width of the textfield.
lv: Teksta ievades lauka platums

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
lv: Padarīt šo lauku nelabojamu. Noderīgi iestatot nemaināmu noklusēto vērtību.

en: Leaving blank will use the default size.
lv: Atstājot tukšu, tiks izmantots noklusētais izmērs.

en: Label placed to the left of the textfield
lv: Etiķete novietota pa kreisi no teksta lauka.

en: Examples: $, #, -.
lv: Piemēri: $, #, -.

en: Label placed to the right of the textfield
lv: Etiķete novietota pa labi no teksta lauka.

en: Examples: lb, kg, %.
lv: Piemēri: lb, kg, %.
