Webform Simple Payments (6.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Width
nl: Breedte

en: Payment
nl: Betaling

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: The default value of the field.
nl: Standaardwaarde van dit veld.

en: Width of the textfield.
nl: Breedte van het tekstvak

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
nl: Veld alleen-lezen maken. Geschikt voor het instellen van een vaste standaardwaarde.

en: Leaving blank will use the default size.
nl: Als u dit leeg laat, zal de standaardgrootte worden gebruikt.

en: Label placed to the left of the textfield
nl: Tekstlabel dat links van het tekstveld moet worden geplaatst

en: Examples: $, #, -.
nl: Voorbeelden: $, #, -.

en: Label placed to the right of the textfield
nl: Label dat rechts van het tekstveld moet worden geplaatst

en: Examples: lb, kg, %.
nl: Voorbeelden: lb, kg, %.
