Webform Simple Payments (6.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Width
ro: Lăţime

en: Payment
ro: Plată

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: The default value of the field.
ro: Valoarea implicită a acestui cîmp.

en: Width of the textfield.
ro: Lăţimea câmpului de text.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
ro: Face ca acest cîmp să nu poată fi modificat. Util pentru setarea unei valori implicite, neschimbabile.
