Webform Simple Payments (6.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
tr: Etkin Değil

en: Width
tr: Genişlik

en: Payment
tr: Ödeme

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: The default value of the field.
tr: Alanın varsayılan değeri.

en: Width of the textfield.
tr: Metin alanının genişliği.
