Webform Simple Payments (6.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Payment
vi: Thanh toán

en: Examples: $, #, -.
vi: Ví dụ: $, #, -.

en: Examples: lb, kg, %.
vi: Ví dụ: lb, kg, %.
