Webform Simplenews Component (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Action
cs: Akce

en: Width
cs: Šířka

en: Submissions
cs: Uložené výsledky

en: Width of the textfield.
cs: Šířka textového pole.

en: User email as default
cs: Adresa uživatele jako výchozí

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
cs: Pokud je uživatel přihlášen, použije se jeho e-mailová adresa jako výchozí hodnota tohoto pole.

en: Subscription
cs: Přihláška

en: Newsletter
cs: Věstník

en: Leaving blank will use the default size.
cs: Pokud necháte prázdné, použije se výchozí velikost.

en: %value is not a valid email address.
cs: %value není platná e-mailová adresa
