Webform Simplenews Component (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Action
da: Handling

en: Width
da: Bredde

en: Submissions
da: Indsendelser

en: Webform
da: Webformular

en: Width of the textfield.
da: Tekstfeltets bredde.

en: User email as default
da: Bruger-e-mail som standard

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
da: Sæt standardværdien af dette felt til brugerens e-mail-adresse hvis han/hun er logget ind.

en: Subscription
da: Abonnement

en: Newsletter
da: Nyhedsbrev

en: Leaving blank will use the default size.
da: Lad feltet stå tomt for at bruge standardstørrelsen.

en: %value is not a valid email address.
da: %value er ikke en gyldig e-mail-adresse.

en: E-mail address for newsletter "%name" is required.
da: E-mail adresse for nyhedsbrevet "%name" skal indtastes.
