Webform Simplenews Component (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Action
el: Ενέργεια

en: Width
el: Πλάτος

en: Submissions
el: Υποβολές

en: Width of the textfield.
el: Πλάτος του πεδίου κειμένου.

en: User email as default
el: Η διεύθυνση e-mail του χρήστη ως προεπιλογή

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
el: Ορισμός της προεπιλεγμένης τιμής του πεδίου αυτού στη διεύθυνση e-mail του χρήστη, στην περίπτωση που έχει κάνει είσοδο στο σύστημα.

en: Newsletter
el: Ενημερωτικό δελτίο

en: Leaving blank will use the default size.
el: Αν μείνει κενό, θα χρησιμοποιηθεί το προεπιλεγμένο μέγεθος.

en: %value is not a valid email address.
el: Το '%value' δεν είναι έγκυρη διεύθυνση e-mail.
