Webform Simplenews Component (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Action
fi: Toiminto

en: Width
fi: Leveys

en: Submissions
fi: Lomakkeen vastaukset

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Width of the textfield.
fi: Tekstikentän leveys

en: User email as default
fi: Oletusarvona on käyttäjän sähköposti

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
fi: Jos tämä on valittuna, oletusarvona tässä kentässä on sisäänkirjautuneen käyttäjän sähköpostiosoite.

en: Subscription
fi: Tilaaminen

en: Newsletter
fi: Uutiskirje

en: Leaving blank will use the default size.
fi: Jos kenttä on tyhjä, käytetään oletusarvoista kokoa.

en: %value is not a valid email address.
fi: %value ei ole kelvollinen sähköpostiosoite.
