Webform Simplenews Component (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Action
hu: Művelet

en: Width
hu: Szélesség

en: Submissions
hu: Beküldések

en: Webform
hu: Űrlap

en: Width of the textfield.
hu: A szövegmező hossza.

en: User email as default
hu: A felhasználó e-mailcíme az alapértelmezett.

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
hu: Az e-mail mező alapértelmezett értéke a felhasználó e-mailcíme lesz, feltéve, hogy bejelentkezett.

en: Subscription
hu: Feliratkozás

en: Newsletter
hu: Hírlevél

en: Leaving blank will use the default size.
hu: Ha üres, marad az alapértelmezett méret.

en: %value is not a valid email address.
hu: %value érvénytelen email cím.
