Webform Simplenews Component (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Action
lt: Veiksmas

en: Width
lt: Plotis

en: Submissions
lt: Pateikimai

en: Webform
lt: Web forma

en: Width of the textfield.
lt: Teksto laukelio plotis.

en: User email as default
lt: Vartotojo el. paštas kaip numatytasis

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
lt: Automatiškai įrašo vartotojo el. paštą, jei lankytojas prisijungęs.

en: Subscription
lt: Prenumerata

en: Newsletter
lt: Naujienlaiškis

en: Leaving blank will use the default size.
lt: Jei paliksite tusčią bus naudojama numatyta reikšmė.

en: %value is not a valid email address.
lt: %value netinkamas el. pašto adresas.
