Webform Simplenews Component (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Action
lv: Darbība

en: Width
lv: Platums

en: Submissions
lv: Iesniegumi

en: Webform
lv: Webforma

en: Width of the textfield.
lv: Teksta ievades lauka platums

en: User email as default
lv: Lietotāja e-pasts kā noklusētais

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
lv: Uzstādīt noklusēto vērtību lietotāja epasta laukam, ja viņš/viņa ir ielogojies.

en: Subscription
lv: Parakstīšanās

en: Newsletter
lv: Jaunumu liste

en: Leaving blank will use the default size.
lv: Atstājot tukšu, tiks izmantots noklusētais izmērs.

en: %value is not a valid email address.
lv: %value nav korekta epasta adrese.
