Webform Simplenews Component (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Action
sk: Akcia

en: Width
sk: Šírka

en: Submissions
sk: Odoslania

en: Webform
sk: Webformulár

en: Width of the textfield.
sk: Šírka textového poľa.

en: User email as default
sk: Predvyplniť emailom používateľa

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
sk: Vyplní toto pole používateľovým emailom, ak je prihlásený.

en: Newsletter
sk: Informačný list

en: Leaving blank will use the default size.
sk: Ak necháte pole prázdne, použije sa predvolený rozmer.

en: %value is not a valid email address.
sk: %value nie je platná e-mailová adresa.
