Webform Simplenews Component (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Action
sv: Åtgärd

en: Width
sv: Bredd

en: Submissions
sv: Resultat

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Width of the textfield.
sv: Textfältets bredd.

en: User email as default
sv: Användarens e-postadress som standard

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
sv: Använd användarens e-postadress som standardvärde för detta fält, om hon eller han är inloggad.

en: Subscription
sv: Prenumeration

en: Newsletter
sv: Nyhetsbrev

en: Leaving blank will use the default size.
sv: Om du inte fyller i detta används standardstorleken.

en: %value is not a valid email address.
sv: %value är inte en giltig e-postadress.
