Webform Simplenews Component (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Action
ar: إجراء

en: Width
ar: العرض

en: Submissions
ar: الإرسالات

en: Webform
ar: نموذج ويب

en: Newsletter
ar: النشرة
