Webform Simplenews Component (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Action
ca: Acció

en: Width
ca: Amplada

en: Submissions
ca: Trameses

en: Webform
ca: Formulari web

en: Width of the textfield.
ca: Amplada del camp de text.

en: User email as default
ca: Correu electrònic de l'usuari com a valor predeterminat

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
ca: Establiu el valor predeterminat d'aquest camp al correu electrònic de l'usuari, si aquest/a ha iniciat sessió.

en: Subscription
ca: Subscripció

en: Newsletter
ca: Butlletí

en: Leaving blank will use the default size.
ca: Si el deixeu en blanc s'utilitzarà la mida predeterminada.

en: %value is not a valid email address.
ca: '%value' no és una adreça de correu electrònic vàlida.

en: Integration for Simplenews & Webform
ca: Integració del Simplenews amb el Webform
