Webform Simplenews Component (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Action
fa: عملکرد

en: Width
fa: عرض

en: Submissions
fa: ارسال‌ها

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Subscription
fa: اشتراک

en: Newsletter
fa: خبرنامه

en: %value is not a valid email address.
fa: %value یک نشانی پست الکترونیکی معتبر نیست.
