Webform Simplenews Component (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Action
he: פעולה

en: Width
he: רוחב

en: Submissions
he: טפסי webform שנשלחו

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Subscription
he: מנוי

en: Newsletter
he: ניוזלטר

en: %value is not a valid email address.
he: %value איננו כתובת דוא"ל חוקית.
