Webform Simplenews Component (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Action
nl: Actie

en: Width
nl: Breedte

en: Submissions
nl: Inzendingen

en: Webform
nl: Formulier

en: Width of the textfield.
nl: Breedte van het tekstvak

en: User email as default
nl: E-mailadres van ingelogde gebruiker als standaard gebruiken

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
nl: Als een gebruiker is ingelogd wordt in dit veld standaard zijn/haar geregistreerde e-mailadres ingevuld.

en: Subscription
nl: Inschrijving

en: Newsletter
nl: Nieuwsbrief

en: Leaving blank will use the default size.
nl: Als u dit leeg laat, zal de standaardgrootte worden gebruikt.

en: %value is not a valid email address.
nl: %value is geen geldig e-mailadres.

en: E-mail address for newsletter "%name" is required.
nl: E-mailadres is verplicht voor nieuwsbrief '%name'.
