Webform Simplenews Component (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Action
pl: Akcja

en: Width
pl: Szerokość

en: Submissions
pl: Zgłoszenia

en: Webform
pl: Formularz

en: Width of the textfield.
pl: Szerokość pola tekstowego.

en: User email as default
pl: E-mail użytkownika jako domyślny

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
pl: Ustaw domyślną wartość tego pola na e-mail użytkownika, jeżeli jest zalogowany.

en: Subscription
pl: Subskrypcja

en: Leaving blank will use the default size.
pl: Pozostaw puste, aby użyć domyślnego rozmiaru.

en: %value is not a valid email address.
pl: %value nie jest poprawnym adresem email.
