Webform Structured Text (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Left Blank
ar: متروك فارغا

en: User entered value
ar: أدخل المستخدم قيمة

en: and
ar: و

en: 1 character | @count characters
ar[0]: محرف
ar[1]: محرف واحد
ar[2]: محرفان
ar[3]: @count أحرف
ar[4]: @count حرفاً
ar[5]: @count حرف

en: Submission ID
ar: المعرف ID للإرسال
