Webform Structured Text (6.x-1.6) - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: digits
fr: chiffres

en: characters
fr: caractères

en: 1st
fr: 1er

en: 2nd
fr: 2ème

en: 3rd
fr: 3ème

en: 4th
fr: 4ème

en: 5th
fr: 5ème

en: 6th
fr: 6ème

en: 7th
fr: 7ème

en: 8th
fr: 8ème

en: 9th
fr: 9ème

en: 10th
fr: 10ème

en: 11th
fr: 11ème

en: 12th
fr: 12ème

en: 13th
fr: 13ème

en: 14th
fr: 14ème

en: 15th
fr: 15ème

en: Left Blank
fr: Laissé vide

en: User entered value
fr: Valeur saisie par l'utilisateur

en: character
fr: caractère

en: digit
fr: chiffre

en: and
fr: et

en: 1 character | @count characters
fr[0]: @count caractère
fr[1]: @count caractères

en: Submission ID
fr: Identifiant (ID) de la soumission
