Webform Structured Text (6.x-1.6) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: characters
kn: ಅಕ್ಷರಗಳು

en: 1st
kn: 1ನೆಯ

en: 2nd
kn: 2ನೆಯ

en: 3rd
kn: 3ನೆಯ

en: 4th
kn: 4ನೆಯ

en: 5th
kn: 5ನೆಯ

en: 6th
kn: 6ನೆಯ

en: 7th
kn: 7ನೆಯ

en: 8th
kn: 8ನೆಯ

en: 9th
kn: 9ನೆಯ

en: 10th
kn: 10ನೆಯ

en: 11th
kn: 11ನೆಯ

en: 12th
kn: 12ನೆಯ

en: 13th
kn: 13ನೆಯ

en: 14th
kn: 14ನೆಯ

en: 15th
kn: 15ನೆಯ
