Webform Structured Text (6.x-1.8) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: characters
cs: znaky

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Left Blank
cs: Nevyplněno

en: User entered value
cs: Hodnota zadaná uživatelem

en: and
cs: a

en: 1 character | @count characters
cs[0]: 1 znak
cs[1]: @count znaky
cs[2]: @count znaků

en: Unique
cs: Unikátní

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
cs: Zkontrolujte, zda jsou všechny hodnoty v tomto poli unikátní. Nelze zadat dvakrát stejnou hodnotu.

en: Submission ID
cs: ID odeslání
