Webform Structured Text (6.x-1.8) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: characters
fi: merkit

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Left Blank
fi: Jätetty vastaamatta

en: User entered value
fi: Käyttäjän antama arvo

en: and
fi: ja

en: 1 character | @count characters
fi[0]: 1 merkki
fi[1]: @count merkkiä

en: Unique
fi: Yksilöllinen

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
fi: Tarkista että tähän kenttään syötetyt arvot ovat yksilöllisiä. Samaa arvoa ei saa käyttää kahdesti.

en: Submission ID
fi: Lähetyksen ID
