Webform Structured Text (6.x-1.8) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: digits
ru: цифры

en: characters
ru: символов

en: 1st
ru: 1-й

en: 2nd
ru: 2

en: 3rd
ru: 3

en: 10th
ru: 10

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Left Blank
ru: Оставить пустым

en: User entered value
ru: Значение, введённое пользователем

en: and
ru: и

en: 1 character | @count characters
ru[0]: @count символ
ru[1]: @count символа
ru[2]: @count[2] символов

en: Unique
ru: Уникальный

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
ru: Установите флажок для проверки уникальности этого поля. Проверяет все поля на уникальность, не допускает одинаковых значений в полях

en: Submission ID
ru: ID отправления
