Webform Structured Text (6.x-1.8) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: characters
be: знакі

en: Webform
be: Анкета

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: and
be: і

en: 1 character | @count characters
be[0]: @count знак(аў)
