Webform Structured Text (6.x-1.8) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: characters
el: χαρακτήρες

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Left Blank
el: Έμεινε κενό

en: User entered value
el: Ο χρήστης εισήγαγε την τιμή

en: and
el: και

en: 1 character | @count characters
el[0]: 1 χαρακτήρας
el[1]: @count χαρακτήρες
