Webform Structured Text (6.x-1.8) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: digits
hu: számjegyek

en: characters
hu: karakterek

en: 15th
hu: 15-e

en: Webform
hu: Űrlap

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Left Blank
hu: Kitöltetlen

en: User entered value
hu: A felhasználó által megadott érték

en: and
hu: és

en: 1 character | @count characters
hu[0]: 1 karakter
hu[1]: @count karakter

en: Unique
hu: Egyedi

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
hu: Az összes mező értékének egyediségét ellenőrizni kell. Ugyanaz az érték nem használható kétszer.

en: Submission ID
hu: Kitöltés azonosítója

en: Placeholders
hu: Helykitöltők
