Webform Submissions ACL (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Add
az: Əlavə et
