Webform Submissions ACL (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Cancel
be: Адмяніць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Add
be: Дадаць
