Webform Submissions ACL (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Cancel
cs: Zrušit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Add
cs: Přidat
