Webform Submissions ACL (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Cancel
fr: Annuler

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Add
fr: Ajouter
