Webform Submissions ACL (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Cancel
hu: Mégsem

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Add
hu: Hozzáadás
