Webform Submissions ACL (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Username
it: Nome utente

en: Cancel
it: Annulla

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Add
it: Aggiungi
