Webform Submissions ACL (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Cancel
jv: Batal

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Add
jv: Tambah
