Webform Submissions ACL (6.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Add
ka: დამატება
