Webform Submissions ACL (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Cancel
lv: Atcelt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Add
lv: Pievienot
