Webform Submissions ACL (6.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Cancel
mr: रद्द

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Add
mr: समाविष्ट करा
