Webform Submissions ACL (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Cancel
nl: Annuleren

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add new user
nl: Nieuwe gebruikers toevoegen

en: No users added yet.
nl: Nog geen gebruikers toegevoegd

en: User is already added for this form
nl: De gebruiker is al toegevoegd aan dit formulier

en: Invalid user
nl: Ongeldige gebruiker

en: The user was succesfully added.
nl: De gebruiker is succesvol toegevoegd

en: Could not add user.
nl: Kon gebruiker niet toevoegen

en: Are you sure you want to delete access rights for %user from %node?
nl: Weet u zeker dat u de toegangsrechten van %user tot %node wilt verwijderen?

en: Grant individual users access to the results of specific webforms.
nl: Geef individuele gebruikers toegang tot de resultaten van specifieke webformulieren
