Webform Submissions ACL (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Cancel
oc: Anullar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Add
oc: Apondre
