Webform Submissions ACL (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Cancel
pl: Anuluj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Add
pl: Dodaj

en: Invalid user
pl: Niewłaściwy użytkownik
