Webform Submissions ACL (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Cancel
ro: Anulare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Add
ro: Adaugă
