Webform Submissions ACL (6.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Cancel
sq: Anulo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.
