Webform Submissions ACL (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Add
vi: Thêm

en: Invalid user
vi: Người dùng không hợp lệ
