Webform Submissions ACL (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Cancel
he: ביטול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Add
he: הוספה
